O firmie

Z przyjemnością przybliżymy Państwu ideę izolacji budynków pianą i odpowiemy na wszystkie pytania.

Profesjonalizm, doświadczenie, szybka realizacja i konkurencyjne ceny – to, i jeszcze więcej oferujemy naszym klientom. Codziennie pracujemy na Państwa zaufanie, dostarczając najwyższej jakości usługi z zakresu ocieplania budynków pianką izolacyjną. Prace wykonujemy na terenie całej Polski, a w szczególności w województwach: lubelskim, mazowieckim, podlaskim, świętokrzyskim i podkarpackim.

Zakładając firmę, przyświecał nam główny cel – zapewnić klientom najlepsze, skuteczne rozwiązania z zakresu izolacji budynków pianką. Pracujemy na nowoczesnym i niezawodnym sprzęcie renomowanej, amerykańskiej marki Graco, umożliwiającym sprawne i dokładne docieplenia obiektów. Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, pełnym zapału i chęci do pracy, a nasi pracownicy to najwyższej klasy fachowcy.

FAVO wywodzi się od imienia jednego z rzymskich bogów wiatru Favoniusa, będącego odpowiednikiem greckiego Zefira. Bóg ten, według starożytnych wierzeń przynosił pomyślność ludzkich działań; przychylność, którą darowaną przez wiatr, będąc jednocześnie chronionym przed nim samym. Takie też jest jedno z zadań FAVO. Nazwę można również interpretować od angielskiego słowa favourite, czyli ulubiony.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do klienta i wysokiej jakości usług, będziemy Państwa ulubioną firmą, wykonującą termoizolacje. Spełniamy oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów, pragnących cieszyć się najlepszymi i najtrwalszymi ociepleniami, dającymi wysoki stopień izolacji termicznej.

Dzięki współpracy z firmą FAVO zyskają Państwo:

Profesjonalne doradztwo i wsparcie merytoryczne, pozwalające dobrać sposób termoizolacji według indywidualnych potrzeb;
Docieplenia budynków i poddaszy produktami wysokiej jakości z wykorzystaniem najlepszego sprzętu renomowanych, światowych producentów;
Nowoczesne systemy izolacji pianką;
Krótki czas realizacji, zawsze w terminie;
Konkurencyjne ceny i zawsze najlepsza obsługa.

Jeśli poszukują Państwo firmy wykonującej izolacje natryskowe, zachęcamy do kontaktu!