CENNIK

Ile kosztuje ocieplenie stropu pianką poliuretanową? Nieszczelny dach może powodować znaczne straty ciepła w budynku, co z kolei przyczynia się do wzrostu opłat za energię. Do otoczenia przez pokrycie przenika nawet ¼ ogrzanego powietrza. Właśnie dlatego właściwa termoizolacja, która usunie wszelkie nieszczelności, jest tak istotna zarówno dla komfortu mieszkańców, jak i ekonomicznego użytkowania budynku. Jeśli zastanawiacie się, ile kosztuje kompleksowa usługa ocieplenia poddasza z użyciem pianki poliuretanowej, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą możecie zamówić u naszych specjalistów. Sumy za wykonanie termoizolacji bywają różne i zależą od wielu rozmaitych czynników (rozmiaru i rodzaju ocieplanej powierzchni oraz innych parametrów). Stawki naliczane są indywidualnie.
Piana PUR może być stosowana nawet na większych powierzchniach, a ogólny koszt ustalany jest po konsultacji z inwestorem. Zazwyczaj wycenę przedstawiamy po wykonaniu szczegółowych pomiarów poddasza.
Rozumiemy, że cena jest jedną z najważniejszych, jeśli nie kluczowych kwestii przy podejmowaniu decyzji. Niemniej kosztów nie da się ustalić bez fachowej oceny. Właśnie dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy zespół wykwalifikowanych specjalistów i doradców, którzy szybko i profesjonalnie przeprowadzą pomiary oraz ustalą rodzaj i grubość pianki najlepiej odpowiadającej Waszym potrzebom. Decydując się na współpracę z nami, macie pewność, że zaoferowane stawki będą naprawdę korzystne.

Chcesz zobaczyć, na czym dokładnie polega ocieplanie oferowaną przez nas metodą. Zamów bezpłatną próbkę pianki i obejrzyj ją z bliska.
Jak naliczane są koszty wykonania termoizolacji z użyciem piany PUR?
Pianki poliuretanowe to materiały, które na dobre zagościły w polskim budownictwie. Nic dziwnego, że na ich wykorzystanie decyduje się coraz więcej inwestorów. Stanowią świetną barierę akustyczną, mają wyjątkową wręcz wytrzymałość mechaniczną, są łatwe w montażu i obróbce, a przede wszystkim uchodzą za najlepszy znany obecnie produkt termoizolacyjny. Od czego zatem zależy cena ocieplenia poddasza tym materiałem?
O kosztach decydują:
  • rozmiar ocieplanej powierzchni
  • grubość izolacji
  • rodzaj izolowanej konstrukcji i poziom jej skomplikowania
  • rodzaj wybranej piany zastosowanej do izolacji

Zastanawiasz się, jaki będzie całkowity koszt ocieplenia poddasza w Twoim domu?